Horaris i entrenadors/es temporada 2018-19!!!

Ja tenim quasi definits tots els entrenadors i entrenadores que formaran el cos tècnic de la pròxima temporada, així com els horaris provisionals de cada un dels equips.

 

Això ha sigut possible gràcies a la vostra implicació i confiança que ens heu transmès formalitzant la inscripció.

 

A continuació podeu veure els/les entrenadors i entrenadores i horaris (provisionals i susceptibles a possibles canvis).

 

Com sempre l’escoleta serà els dimarts i dijous de 17:30h a 18:30h.

 

Pel que fa a la branca femenina:

 

– Infantil Femení A – Andreu Torres i Miquel Molina (Dilluns, dimecres de 17:15 a 19h i divendres de 17:00h a 18:45h al poliesportiu Blanquerna)

 

– Infantil Femení B – Valeria Marzo i Paula Tomás (Dilluns de 18:45 a 20:30h / Dimarts i Dijous de 18:30h a 20h al poliesportiu Blanquerna).

 

– Cadet Femení A – Miquel Molina i Andreu Torres (Dilluns, Dimecres de 19h a 21h i Divendres de 18:45h a 20:30h al poliesportiu Blanquerna).

 

– Cadet Femení B – Sebas Marí (Dimarts i Dijous de 18:30h a 20h / Divendres de 18:30h a 20:30h al poliesportiu Blanquerna).

 

– Juvenil Femení A – Iván Ezquerra (Dilluns i Divendres de 20:30h a 22:30h / Dimecres de 18:45h a 20:30h al poliesportiu Blanquerna).

 

– Juvenil Femení B – Entrenador/a Patricia Ferragut. Els dies d’entrenament seran el Dimarts a partir de les 20h al poliesportiu IES MARRATXÍ, Dijous de 18:30h a 20h i Divendres de 20:30h a 22:30h ambdós dies al poliesportiu Blanquerna.

 

– Segona Balear Femení – Francisca Esmeralda Rodríguez  «Panchita» (Dilluns i Dimecres de 21:00h a 23:00h al poliesportiu Blanquera)

 

– Primera Balear Femení – Miquel Molina (Dimecres i Divendres de 20:30h a 22:30h al poliesportiu Blanquerna).

 

Passem ara a la branca masculina:

– Infantil masculí A – Alberto Franco «Tito» (Dimarts de 17h a 18:30h, Dimecres de 17h a 18:45h i Dijous de 17h a 18:30h al poliesportiu Blanquerna).

 

– Infantil Masculí B – Miquel Bordoy (Dilluns de 17h a 18:45h / Dimarts de 18:30h a 20:30h / Divendres de 16:30h a 18:30h al poliesportiu Blanquerna).

 

– Cadet Masculí – Xavi Román (Dilluns i Dimecres 17h a 18:45h / Divendres de 16:30h a 18:30h al poliesportiu Blanquerna).

 

– Juvenil Masculí – Rafa Vázquez (Dilluns i Dimecres de 18:45h a 20:30h / Divendres de 18:30h a 20:30h al poliesportiu Blanquerna).

 

– Segona Balear Masculí – Roberto Sollberger. Dies d’entrenament: Dilluns i Dimecres a partir de les 20h al poliesportiu IES Marratxí)

 

– Primera Balear Masculí – Chele Román (Dilluns i Dimecres de 20:30h a 22:30h al poliesportiu Blanquerna)

 

Volem emfatitzar que tothom que hagi fet la inscripció té plaça assegurada però en els casos que hi hagi equip A i B de la mateixa categoria seran els propis entrenadores i entrenadores qui decidiran els/les que formaran part d’un equip o de l’altre.

 

Ara toca gaudir al màxim de l’estiu i del vòlei platja fins a finals del mes d’agost després…. després començarem més il·lusionats que mai amb la nova temporada 2018-19!!!

 

Amunt Pòrtol!!!

 

Date

14 junio, 2018

Category

Maig