🏆💪 Gran victòria del Transilles CV PÒRTOL en el Campionat d’Espanya Aleví Masculí! 🥇🔥

El nostre equip aleví ha brillat en tota la competició i s’ha proclamat campió amb una actuació impecable! 👏🎉

Els nostres valents jugadors han guanyat tots els partits amb un contundent 2-0. 💪🔝

Els enfrontaments van ser els següents:

1r partit: Transilles CV PÒRTOL vs CV Valladolid ✅🆚
2n partit: Transilles CV PÒRTOL vs Montilla ✅🆚
3r partit: Transilles CV PÒRTOL vs Costa Voley ✅🆚
4t partit: Transilles CV PÒRTOL vs Gandia ✅🆚
5è partit: Transilles CV PÒRTOL vs Emeve ✅🆚

A les semifinals, el nostre equip es va enfrontar a l’equip de Mostoles, i amb gran esforç i determinació, van aconseguir el pas a la final! ✨🎉

A la gran final, el Transilles CV PÒRTOL va demostrar tot el seu talent i va superar l’equip d’AD Cáceres per aconseguir l’anhelat or! 🥇🔝

Aquesta victòria és fruit de l’esforç, el treball en equip i la dedicació dels nostres joves esportistes. 👏💙

🎉🎉 És un moment d’alegria i celebració per a tot el nostre club! Volem donar les gràcies a les famílies que han estat al costat dels jugadors, animant-los i donant-los suport en cada partit. Sou part fonamental d’aquest èxit! 👨‍👩‍👧‍👦 en especial a na Mònica Adrover fa màgia amb la seva càmera. 📸

👏 També volem felicitar cada un dels nostres jugadors per la seva dedicació, esforç i talent que han demostrat en cada enfrontament. Esteu fent un gran treball com a equip! 💙

👨‍🏫 Volem reconèixer el treball incansable del nostre cos tècnic, que ha format i guiat els jugadors amb professionalitat i passió. Concretament, el treball de n’Adreu Bordoy i en Luis Gonzalez, gràcies per ser part essencial d’aquest èxit col·lectiu

En aquest moment de felicitat, volem agrair a les jugadores del CV Mayurca i del CV Esporles de la categoria Aleví Femenina per haver celebrat amb nosaltres aquest gran triomf. És meravellós veure com es comparteixen valors entre els equips de la nostra illa. 💙

🙏 Volem donar les gràcies a tots els membres del nostre gran club, que han contribuït a rebre els nostres campions a l’aeroport amb una gran festa i acompanyament. Sense el suport de totes aquestes persones, aquesta fita no hauria estat possible. 🎉

👏 També volem expressar el nostre agraïment a Dolors, la presidenta de la federació, per haver vingut expressament per felicitar-nos pel nostre gran èxit. La seva presència és un reconeixement a tot l’esforç i la dedicació que hem posat en aquesta temporada.

💪 Aquest és només el principi d’una gran història. Estem segurs que tindrem més èxits en el futur. Continuarem treballant intensament i portant el nom del nostre club amb orgull. Gràcies a tots per ser part d’aquest somni! 💙🏐

VAMOS PÒRTOL‼