馃弳馃挭 TRANSILLES CVP CAMPIONS D’ESPANYA ALEV脥! 馃馃敟

El nostre equip alev铆 ha brillat en tota la competici贸 i s’ha proclamat campi贸 amb una actuaci贸 impecable! 馃憦馃帀

Els nostres valents jugadors han guanyat tots els partits amb un contundent 2-0. 馃挭馃敐

Els enfrontaments van ser els seg眉ents:

1r partit: Transilles CV P脪RTOL vs CV Valladolid 鉁咅焼
2n partit: Transilles CV P脪RTOL vs Montilla 鉁咅焼
3r partit: Transilles CV P脪RTOL vs Costa Voley 鉁咅焼
4t partit: Transilles CV P脪RTOL vs Gandia 鉁咅焼
5猫 partit: Transilles CV P脪RTOL vs Emeve 鉁咅焼

A les semifinals, el nostre equip es va enfrontar a l’equip de Mostoles, i amb gran esfor莽 i determinaci贸, van aconseguir el pas a la final! 鉁煄

A la gran final, el Transilles CV P脪RTOL va demostrar tot el seu talent i va superar l’equip d’AD C谩ceres per aconseguir l’anhelat or! 馃馃敐

Aquesta vict貌ria 茅s fruit de l’esfor莽, el treball en equip i la dedicaci贸 dels nostres joves esportistes. 馃憦馃挋

馃帀馃帀 脡s un moment d’alegria i celebraci贸 per a tot el nostre club! Volem donar les gr脿cies a les fam铆lies que han estat al costat dels jugadors, animant-los i donant-los suport en cada partit. Sou part fonamental d’aquest 猫xit! 馃懆鈥嶐煈┾嶐煈р嶐煈 en especial a na M貌nica Adrover fa m脿gia amb la seva c脿mera. 馃摳

馃憦 Tamb茅 volem felicitar cada un dels nostres jugadors per la seva dedicaci贸, esfor莽 i talent que han demostrat en cada enfrontament. Esteu fent un gran treball com a equip! 馃挋

馃懆鈥嶐煆 Volem recon猫ixer el treball incansable del nostre cos t猫cnic, que ha format i guiat els jugadors amb professionalitat i passi贸. Concretament, el treball de n鈥橝dreu Bordoy i en Luis Gonzalez, gr脿cies per ser part essencial d’aquest 猫xit col路lectiu

En aquest moment de felicitat, volem agrair a les jugadores del CV Mayurca i del CV Esporles de la categoria Alev铆 Femenina per haver celebrat amb nosaltres aquest gran triomf. 脡s meravell贸s veure com es comparteixen valors entre els equips de la nostra illa. 馃挋

馃檹 Volem donar les gr脿cies a tots els membres del nostre gran club, que han contribu茂t a rebre els nostres campions a l’aeroport amb una gran festa i acompanyament. Sense el suport de totes aquestes persones, aquesta fita no hauria estat possible. 馃帀

馃憦 Tamb茅 volem expressar el nostre agra茂ment a Dolors, la presidenta de la federaci贸, per haver vingut expressament per felicitar-nos pel nostre gran 猫xit. La seva pres猫ncia 茅s un reconeixement a tot l’esfor莽 i la dedicaci贸 que hem posat en aquesta temporada.

馃挭 Aquest 茅s nom茅s el principi d’una gran hist貌ria. Estem segurs que tindrem m茅s 猫xits en el futur. Continuarem treballant intensament i portant el nom del nostre club amb orgull. Gr脿cies a tots per ser part d’aquest somni! 馃挋馃彁

VAMOS P脪RTOL鈥