XÈ Torneig Solidari per les Festes de Sant Marçal

El Club Voleibol Pòrtol, en col·laboració amb el Casal Solidari Gent del Món, ha organitzat amb gran èxit el Xè Torneig Solidari per les Festes de Sant Marçal. 🌟🤝

En aquest esdeveniment esportiu i solidari, hem tingut la participació de diversos equips de gran nivell que han competir amb passió i compromís per una noble causa. Volem donar les gràcies a tots els equips participants per la seva dedicació i esforç en el torneig. 🙌🏐

🏆Podium del Torneig Solidari:🏆
🥇 classificat:Antojitos negros
🥈 classificat: Achi team
🥉 classificat: Chiqui
🏅4rt classificati: Papares
🎖️Equip escolar revelació: Alcadama

En aquesta ocasió especial, volem destacar la gran solidaritat i col·laboració de tots els participants. Gràcies a la vostra participació, hem aconseguit recaptar una gran quantitat d’ajuda per a les persones més necessitades. 💙🙏

Estem molt orgullosos de formar part d’aquesta comunitat voleibolística i solidària, més de 111 litres de llet 🥛. Juntament amb el Casal Solidari Gent del Món, continuarem treballant per promoure el valor de la solidaritat i ajudar a construir un món millor.💪🏐

Moltes gràcies a tots els que heu col·laborat i participat en aquesta meravellosa iniciativa solidària I al @ajmarratxi.

Junts, podem fer la diferència!

Moment inoblidable capturat en aquesta foto!👏 En aquesta imatge, podem veure dos dels nostres jugadors actuals, Dani Arndt i Alberto Swistek, qui van conquerir el campionat d’Espanya de la categoría Alevi amb el nostre equip Transilles CV PÒRTOL. La seva dedicació i talent han estat clau per a aquest gran èxit. Felicitats, nois! 🏆🥇

A més, també comptem amb la presència de dos jugadors veterans que van ser part del nostre estimat Club Voleibol Pòrtol en el passat i ara estan competint a la Super Lliga 1 amb el Urbia Voley Palma. Parlem de Toni de la Rosa i Sergi Amador, qui continuen deixant el seu llegat en aquest esport i demostrant la seva qualitat i passió. Estem orgullosos de vosaltres, nois! 💪🔝

Aquesta foto representa la connexió entre el passat i el present del Club Voleibol Pòrtol, mostrant l’evolució dels jugadors i l’esperit competitiu que sempre ens acompanya. Seguim treballant junts per aconseguir grans reptes i fer créixer aquest meravellós esport.‼️

VAMOS PÒRTOL‼️